Podložka pod myš "Alu", strieborná
00126867
Ak chceš, aby tvoja podložka pod myš žiarila rovnako ako tvoja počítačová myš, si na správnom mieste. Podložka pod myš s hliníkovým povrchom prináša na tvoj stôl nádych elegancie – pre štýlovú prácu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vysokokvalitný hliníkový povrch
Elegancia pre stôl: robustný a štýlový hliníkový povrch s fazetovanými hranami v lesklom povrchu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Obzvlášť vhodné pre | Optická myš Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Bez špecifikácie |
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 22 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.3 cm |
| Rozmer - výška | 18 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre plynulejšiu kontrolu myši a presnú presnosť bodu
- Vodotesný, ľahko sa čistí
- Môže sa použiť so všetkými bežnými typmi myší
- Špeciálna gumová spodná strana zabraňuje skĺznutiu podložky pod myš
Rozsah dodávky
- 1 podložka pod myš "Alu"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review