Podložka pod myš "Business", M, 21,3 x 29,7 cm, čierna
00126874
Pre plynulú kontrolu myši a presnú presnosť ukazovateľa
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Veľkorysý formát DIN A4
Sloboda pohybu: formát DIN A4 pre pohodlnú prácu s veľkými pohybmi myši
Odolný vďaka zosilnenému okraji
Odolnosť: Vyšívaný okraj spevňuje vonkajšok, aby sa podložka netrepila
Protišmykľavá spodná časť
Špeciálne pogumovaná spodná strana zabraňuje šmýkaniu podložky
Ideálne pre kanceláriu aj domácu kanceláriu
Podložka pod myš ako praktický spoločník: či už v kancelárii alebo v domácej kancelárii
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Obzvlášť vhodné pre | Optická myš Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Textília |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 29.7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.3 cm |
| Rozmer - výška | 21.3 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre plynulú kontrolu myši a presnú presnosť ukazovateľa
- Príjemný povrch látky pre hladký pohyb myši
- Môže sa používať so všetkými štandardnými typmi myší
- Veľká plocha na odpočinok (21,3 x 29,7 cm)
Rozsah dodávky
- 1 podložka pod myš "Business"
Poznámky pre spotrebiteľov
- Ľahko sa čistí vlhkou mikrovláknovou handričkou
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
