Podložka pod myš "Business", XL, 70 x 30 cm, sivá
00126878
Pre plynulú kontrolu myši a presnú presnosť ukazovateľa
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Odolný vďaka zosilnenému okraji
Odolnosť: Vyšívaný okraj spevňuje vonkajšok, aby sa podložka netrepila
Protišmykľavá spodná časť
Špeciálne pogumovaná spodná strana zabraňuje šmýkaniu podložky
Extra veľká kontaktná plocha
Sloboda pohybu: extra veľká kontaktná plocha pre pohodlnú prácu pri veľkých pohyboch myši
Ideálne pre kanceláriu aj domácu kanceláriu
Podložka pod myš ako praktický spoločník: či už v kancelárii alebo v domácej kancelárii
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Obzvlášť vhodné pre | Optická myš Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Textília |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 70 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.3 cm |
| Rozmer - výška | 30 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre plynulú kontrolu myši a presnú presnosť ukazovateľa
- Príjemný povrch látky pre hladký pohyb myši
- Môže sa použiť so všetkými štandardnými typmi myší
- Extra veľká plocha na odpočinok (70 x 30 cm)
- Ideálne pre klávesnicu a myš
Rozsah dodávky
- 1 podložka pod myš "Business"
Poznámky pre spotrebiteľov
- Ľahko sa čistí vlhkou mikrovláknovou handričkou
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
