Podložka pod myš "Ergo", čierna
00126854
Pre pohodlnejšiu a uvoľnenejšiu prácu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pamäťová pena
Pamäťová pena sa optimálne prispôsobuje zápästiu počas používania a tým zabraňuje bolesti zápästia
2in1: podložka pod myš + opierka zápästia
Podložka pod myš s ergonomickou opierkou na zápästie zaručuje pohodlie a stabilitu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Obzvlášť vhodné pre | Optická myš Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Lycra Polyuretánový (PU) elastomér Styrénová butadienová guma (SBR) Pamäťová pena |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Ergonomická |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Ergonomické |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 183 g |
| Rozmer - šírka | 21.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 25.5 cm |
| Rozmer - výška | 2.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Povaha | Flexibilný materiál |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pohodlnejšiu a uvoľnenejšiu prácu
- Optimálne vlastnosti tvarovania a návratu do pôvodného tvaru pre lepšiu ergonómiu na pracovisku
- Príjemné polstrovanie
- Odolný textilný povrch
- Použitie so všetkými štandardnými typmi myší
- Špeciálna gumová spodná strana zabraňuje šmýkaniu podložky pod myš
Rozsah dodávky
- 1 podložka pod myš "Ergo"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review