Podložka pod myš "Foto"
00126868
Pre plynulejšiu kontrolu myši a presnú presnosť bodu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Priestor pre fotografie a poznámky
Priestor pre individualitu: bočný otvor na vkladanie fotografií, kalendárov alebo zápisníkov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Obzvlášť vhodné pre | Optická myš Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) Polyvinylhhlorid (PVC) (pena) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Foto-Creative |
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Farba | Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 64 g |
| Rozmer - šírka | 23 cm |
| Rozmer - hĺbka | 19.5 cm |
| Rozmer - výška | 0.25 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Povaha | Flexibilný materiál |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre plynulejšiu kontrolu myši a presnú presnosť bodu
- Priehľadný povrch s čiernym okrajom
- Môže sa použiť so všetkými štandardnými typmi myší
- Špeciálna gumová spodná časť zabraňuje skĺznutiu podložky pod myšou
Rozsah dodávky
- 1 podložka pod myš "Foto"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review