Podložka pod myš Hojdacia sieť
00054793
Pre optimálne vlastnosti kĺzania myši
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Perfektné držanie s lepiacou spodnou stranou
Žiadne šmýkanie: lepidlo na spodnej strane zaručuje dokonalý úchop na stole
Veľmi ploché
Ultra-ploché: pohodlné vedenie myšou bez výrazných výšok
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Obzvlášť vhodné pre | Optická myš Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylén (PP) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Hojdacia sieť |
| Farebný odtieň | Hnedá Zelená |
| Farba | Viacfarebný |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 16 g |
| Rozmer - šírka | 22 cm |
| Rozmer - hĺbka | 18 cm |
| Rozmer - výška | 0.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Povaha | Flexibilný materiál |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre optimálne vlastnosti kĺzania myši
- Dá sa opäť olúpať
Rozsah dodávky
- 1 podložka pod myš „Hammock“
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
