Podložka pod myš "Slim", čierna
00126865
Nízke trenie umožňuje maximálnu presnosť s laserovými myšami
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Special surface for laser mice
Presná a precízna: špeciálny povrch na presné snímanie a precízne ovládanie, vhodná predovšetkým pre laserové myši
Ideálne pre kanceláriu aj domácu kanceláriu
Podložka pod myš ako praktický spoločník: či už v kancelárii alebo v domácej kancelárii
Veľmi ploché
Ultra-ploché: pohodlné vedenie myšou bez výrazných výšok
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Obzvlášť vhodné pre | Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylén (PP) Kovová fólia |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Basic |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Laserový |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 22 cm |
| Rozmer - hĺbka | 18 cm |
| Rozmer - výška | 0.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Lepiace body |
Ďalšie informácie o produkte
- Nízke trenie umožňuje maximálnu presnosť s laserovými myšami
- Opätovne lepiaca spodná strana zaručuje dokonalé držanie na stole
Rozsah dodávky
- 1 "Slim" podložka pod myš
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review