Podložka pod myš v koženom dizajne
00126856
Pre plynulejšiu kontrolu myši a presnú presnosť bodu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vzhľad vysoko kvalitnej kože
Elegancia pre stôl: kvalitný kožený vzhľad
Protišmykľavá spodná časť
Špeciálne pogumovaná spodná strana zabraňuje šmýkaniu podložky
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Obzvlášť vhodné pre | Optická myš Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) Prírodná guma |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Kožený dizajn |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Leather Look |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 72 g |
| Rozmer - šírka | 22 cm |
| Rozmer - hĺbka | 18 cm |
| Rozmer - výška | 0.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Povaha | Flexibilný materiál |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre plynulejšiu kontrolu myši a presnú presnosť bodu
- Odolný povrch vyzerajúci ako koža
- Spevnené vyšívaným okrajom
- Dlhá životnosť vďaka flexibilným materiálom
- Použitie so všetkými štandardnými typmi myší
Rozsah dodávky
- 1 podložka pod myš „kožený vzhľad“
Poznámky pre spotrebiteľov
- Ľahko sa čistí vlhkou mikrovláknovou handričkou
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review