Pomôcka na čítanie, kov, Gun, +2,0 dpt
00096255
Ideálna pomôcka na čítanie na cestách, navrhnutá tak, aby sa ľahko zmestila do kabelky, batohu a podobne.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál rámu | Kov |
| Materiál šošoviek | Plast |
| Materiál rámu | Kov |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba rámu | Gun |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka straníc | 13 cm |
| Šírka rámu | 14 cm |
| Výška šošoviek | 2.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Čítacia pomôcka |
| Dioptrie | +2,0 |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| ISO štandard | EN ISO 14139:2010 |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálna pomôcka na čítanie na cestách, navrhnutá tak, aby sa ľahko zmestila do kabelky, batohu a podobne.
- Nadčasový, klasický model pre ženy a mužov
- S dvojsmerným pántom Twinflex pre optimálne prispôsobenie
- Ľahké plastové šošovky a nastaviteľné plastové nosníky zabezpečujú pohodlné nosenie okuliarov
- Ideálne ako náhradné alebo záložné čítacie okuliare
Rozsah dodávky
- 1 pár dioptrických okuliarov na čítanie
Poznámky pre spotrebiteľov
Len na blízku a na čítanie.
Len pravidelné profesionálne očné vyšetrenia môžu určiť tvoje zrakové potreby a zdravie očí.
Nevhodné na nepretržité používanie.
Nepoužívaj pri šoférovaní.
Nevhodné na diaľku.
Nie je určené ako ochrana očí.
Návod na použitie
Ukladaj do puzdra a nevystavuj extrémnemu teplu bez ochrany.
Na čistenie použi jemnú mydlovú vodu.
Suš mäkkou handričkou bez chĺpkov.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
