Pomôcka na čítanie, recykovaný plast, modrá/čierna matná +2,0 dpt
00096238
Ideálne okuliare na čítanie do tvojej kabelky, batohu a podobne, keď si vonku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál rámu | Recyklovaný |
| Materiál šošoviek | Recyklovaný |
| Materiál rámu | Recyklovaný |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba rámu | Čierny matný Modrá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka straníc | 13.5 cm |
| Šírka rámu | 13.5 cm |
| Výška šošoviek | 3.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Čítacia pomôcka |
| Dioptrie | +2,0 |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| ISO štandard | EN ISO 14139:2010 |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne okuliare na čítanie do tvojej kabelky, batohu a podobne, keď si vonku
- Moderné, štýlové čítacie okuliare pre mužov a ženy, vyrobené z plastu
- Trendy, moderný vzhľad s plastovým rámom
- Ľahké plastové šošovky pre pohodlné nosenie
- Perfektná pomôcka na čítanie ako náhradné okuliare alebo druhý pár: vždy, keď potrebuješ okuliare po ruke, pri nakupovaní alebo v reštaurácii
Rozsah dodávky
- 1 pomôcka na čítanie
Poznámky pre spotrebiteľov
Len vhodné na blízko a čítanie.
Pravidelná očná prehliadka u kvalifikovaného odborníka je jediný spôsob, ako zabezpečiť optimálne videnie a skontrolovať zdravie tvojich očí.
Nie je vhodné na dlhodobé používanie.
Nepoužívaj pri šoférovaní.
Nie je vhodné na pozeranie do diaľky.
Nepoužívaj ako ochranu očí.
Návod na použitie
Ukladaj do puzdra a nevystavuj extrémnemu teplu bez ochrany.
Čisti jemnou mydlovou vodou.
Suš mäkkou, nevláknovou handričkou.
Poškriabané a poškodené pomôcky na čítanie je potrebné vymeniť.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
