Ponza, digitálny teplomer/vlhkomer, vnútorný, z pšeničnej slamy a bio plastu, béžový
00222227
Digitálny displej teploty, vlhkosti vzduchu a vnútorného prostredia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Index komfortu pre vlhkosť
Index komfortu pre vlhkosť s displejom "príliš suché - optimálne - príliš vlhké" pre zdravé vnútorné podnebie
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Béžová |
| Farba | Béžová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 8.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.8 cm |
| Rozmer - výška | 9.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitálny |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Messbereich | -10°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | -10°C až +50°C |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -10°C až +50°C |
| Ďalšie funkcie | Indikátor komfortu Pamäť údajov Vlhkomer |
Ďalšie informácie o produkte
- Digitálny displej teploty, vlhkosti vzduchu a vnútorného prostredia
Teplomer:
- Zobrazenie vnútornej teploty
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
- Pamäť max./min. údajov o teplote za 24 hodín
Hygrometer:
- Zobrazenie trendu vlhkosti prostredia
- Pamäť max./min. údajov
- Na položenie na povrchy alebo zavesenie, ideálne na sledovanie klímy v izbách, detských izbách a obývačkách, ale aj pre zimné záhrady a skleníky
- Kryt tohto teplomera / hygrometra je vyrobený z 10 % pšeničnej slamy a 90 % bio-plastu (PLA)
Rozsah dodávky
- 1 teplomer a vlhkomer "Ponza"
- 2 AAA mikro batérie
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Neprekonštruuj produkt. Tým stratíš všetky záruky.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Udržuj deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nie je určený pre deti!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – Batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vkladaj ich správne. Nesprávne vloženie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj iba batérie typu uvedeného v návode. Ulož si informácie o správnom výbere batérií z návodu na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a kontakty v zariadení.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré nebudú dlhší čas používané (ak nie sú určené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie. Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie ihneď vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou. Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review