Portrétový rámček drevený SCALA, 23x23 cm, šedý
00059778
Photo plus – motto tohto portrétneho rámu. Pretože 3D rám umožňuje vytvoriť svet obrazov z tvojich obľúbených fotografií a spomienok. Fotka pláže orámovaná mušľami, skupina na prechádzke ozdobená obrázkami jednotlivých zastávok – fantastická pripomienka!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Zavesenie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Hnedosivá |
| Farba | Hnedosivá |
| Série | Scala |
| Výrez - šírka | 14.5 cm |
| Výrez - dĺžka | 14.5 cm |
| Farba | Hnedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 15 x 15 |
| Rozmer - šírka | 25.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 5 cm |
| Rozmer - výška | 25.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázkov | 1 |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Portrétový rámček |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Certifikácia | FSC 100% |
Ďalšie informácie o produkte
- Fotorámik s montážou pre kreatívny a dekoratívny dizajn v 100 % kvalite FSC
- Nemusí vždy obsahovať fotografiu: 3D rámik môže byť ozdobený malými dovolenkovými suvenírmi, dekoratívnymi materiálmi a napríklad označenou montážou
- Variabilný a personalizovaný domáci doplnok
- Tiež ideálny ako originálny, osobný darček
- Dá sa zavesiť v dvoch rôznych polohách
Rozsah dodávky
- 1 portrétový rám „Scala“
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
