Portrétový rámček LEEDS, 13x18 cm, čierny
00057683
Čisté železné tvary v kombinácii s chladným, vznášajúcim sa vzhľadom: tento rámik na fotky je skutočným dekoratívnym skvostom, či už na stene alebo voľne zavesený v miestnosti. Prinies do svojho domova industriálny štýl!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Zavesenie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Železo |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Leeds |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Rozmer - šírka | 22.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.2 cm |
| Rozmer - výška | 22.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázkov | 1 |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Portrétový rámček |
Ďalšie informácie o produkte
- Štýlový kovový rám v industriálnom dizajne pre fotografiu veľkosti 13 x 18 cm
- Vzdušný vzhľad vďaka kruhovému tvaru
- Moderný železný rám natretý matnou čiernou farbou
- Na zavesenie v portrétovom formáte
Rozsah dodávky
- 1 portrétový rám Leeds
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review