Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Zavesenie Postavenie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Titan |
| Farba | Titan |
| Série | Riva |
| Výrez - šírka | 11.3 cm |
| Výrez - dĺžka | 16.3 cm |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Rozmer - šírka | 14 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Rozmer - výška | 19 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázkov | 1 |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Portrétový rámček |
Ďalšie informácie o produkte
- Štýlový portrétny rám v nenápadnom dizajne
- So stolovým stojanom a montážou
- Na umiestnenie a postavenie v portrétnom aj krajinnom formáte
- Vysokokvalitná zamatová zadná stena
- Nenápadný dizajn vytvára nadčasovú atmosféru
Rozsah dodávky
- 1 portrétový rám "Riva"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
