Power Pack, 20000mAh, 3 výstupy: 2x USB-C, 1x USB-A, čierny
00201755
Rýchle nabíjanie, nabíjanie na cestách: Externá batéria dodáva energiu smartfónom, tabletom, Bluetooth reproduktorom a ďalším mobilným zariadeniam – či už v kancelárii, v lietadle alebo na pláži.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Power Pack – Energia na použitie
Power Pack poskytuje energetický nárast na cestách
Bezpečné nabíjanie
Certifikované články pre najvyššiu kvalitu a bezpečné nabíjanie: ochrana pred preťažením, preťažením, prehrievaním a skratom
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť mobilných telefónov, tabletov a podobných zariadení
Kompaktný a ľahký dizajn
Malá a ľahká: Nabíjačka sa zmestí do akejkoľvek tašky a príručnej batožiny
Univerzálne použiteľné
Maximálna kompatibilita pre všetky mobilné telefóny, tablety a iné zariadenia, napr. inteligentné hodinky, digitálny fotoaparát alebo Bluetooth slúchadlá
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita | 20000 mAh |
| Rýchlosť nabíjania | Fast Charge |
| Napätie 1 | 5 V |
| Napätie 2 | 5 V |
| Napätie 3 | 5 V |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Integrovaný Li-Pol akumulátor |
| Nabíjací prúd 1 | 3 A |
| Nabíjací prúd 2 | 2.4 A |
| Nabíjací prúd | 2.4 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 425 g |
| Rozmer - dĺžka | 68 mm |
| Rozmer - šírka | 29.5 mm |
| Rozmer - výška | 143.3 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Ďalšie funkcie | Ochrana pred prehriatím Ochrana pred prebitím Ochrana pred prílišným vybitím Ochrana pred skratom |
Ďalšie informácie o produkte
- Rýchle nabíjanie, nabíjanie na cestách: Externá batéria dodáva energiu smartfónom, tabletom, Bluetooth reproduktorom a ďalším mobilným zariadeniam – či už v kancelárii, v lietadle alebo na pláži.
- Jedno nabitie výkonného batériového balíka stačí na to, aby ste mohli používať Samsung Galaxy S21+ o 165 hodín dlhšie, napríklad
- Prostredníctvom USB-C pripojenia je batériový balík plne nabitý za 8 hodín
- Integrovaný LED displej: presne zobrazuje od 1 do 100 percent, koľko energie je ešte k dispozícii
- Vstup: USB-C
- 3 výstupy: 2 x USB-C, 1 x USB-A
Rozsah dodávky
- 1 napájací zdroj
- 1 nabíjací kábel USB-A - USB-C, dĺžka: 0,30 m
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review