Power Pack „Supreme 20HD“, 20000mAh
00139530
Či už si na služobnej ceste alebo na dovolenke – keď ti v strede ničoho dôjde batéria v smartfóne, panikáriš. S našimi power bankami sa môžeš upokojiť, pretože vždy budeš mať dosť energie pre svoj smartfón a môžeš byť stále online.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Power Pack – Energia na použitie
Power Pack poskytuje energetický nárast na cestách
Certified cells
Certifikované články zaručujú maximálny bezpečnostný štandard a najvyššiu kvalitu
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
USB-C konektor: reverzibilný
Pohodlné a rýchle pripojenie vďaka USB-C konektoru, ktorý je možné použiť na oboch stranách
Stylish look and feel
Štýlový vzhľad a povrch: vyzerá dobre, je príjemný na dotyk
High-density cells
Články High-Density umožňujú kompaktnejšiu a ľahšiu konštrukciu ako bežné články
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita | 20000 mAh |
| Rýchlosť nabíjania | Fast Charge |
| Napätie 1 | 5 V |
| Napätie 2 | 5 V |
| Napätie 3 | 5 V |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Integrovaný Li-Pol akumulátor |
| Nabíjací prúd 1 | 3 A |
| Nabíjací prúd 2 | 3 A |
| Nabíjací prúd | 3 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Série | Supreme-HD |
| Farba | Šedá |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Súčasti | USB typ C kábel |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 361 g |
| Rozmer - dĺžka | 130 mm |
| Rozmer - šírka | 68 mm |
| Rozmer - výška | 25 mm |
Ďalšie informácie o produkte
- Náhradná mobilná batéria pre externé napájanie smartfónov a iných mobilných zariadení
- Kryt s povrchom na dotyk príjemným a mäkkým na dotyk
- Jednoduché dobíjanie smartfónov a iných mobilných zariadení
- Ideálny spoločník s energiou „na cestu“: pre nový príval energie jednoducho pripoj smartfón a powerbanku pomocou kábla
- 3 výstupy: podporuje súčasné nabíjanie až 3 zariadení
- Jednoduché nabíjanie cez USB nabíjačku (nie je súčasťou balenia) cez USB-C nabíjací kábel
- Univerzálne použitie
- Integrovaný LED indikátor kapacity
- Ochrana proti preťaženiu, ochrana proti úplnému vybití, ochrana proti skratu
- Certifikované TÜV
Rozsah dodávky
- 1 napájací zdroj "Supreme 20HD"
- 1 kábel USB-A na USB-C
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, neskomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Tento produkt, ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepokračuj v jeho používaní, ak je poškodený.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Batéria je pevne zabudovaná a nedá sa vybrať, produkt zlikviduj ako celok podľa zákonných predpisov.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým akékoľvek záruky.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde sú elektronické produkty zakázané.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
- Nevyhadzuj batériu ani produkt do ohňa.
- Neměň, nedeformuj, neprehriavaj ani nerozoberaj batérie/akumulátory.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review