Power Pack "Travel" s káblom, 10000 mAh, 2x USB‑C, antracit
00201739
Rýchle nabíjanie, nabíjanie na cestách: Externá batéria dodáva energiu smartfónom, tabletom, Bluetooth reproduktorom a ďalším mobilným zariadeniam – či už v kancelárii, v lietadle alebo na pláži.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Power Pack – Energia na použitie
Power Pack poskytuje energetický nárast na cestách
Bezpečné nabíjanie
Certifikované články pre najvyššiu kvalitu a bezpečné nabíjanie: ochrana pred preťažením, preťažením, prehrievaním a skratom
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť mobilných telefónov, tabletov a podobných zariadení
Kompaktný a ľahký dizajn
Malá a ľahká: Nabíjačka sa zmestí do akejkoľvek tašky a príručnej batožiny
Univerzálne použiteľné
Maximálna kompatibilita pre všetky mobilné telefóny, tablety a iné zariadenia, napr. inteligentné hodinky, digitálny fotoaparát alebo Bluetooth slúchadlá
S USB-C káblom
Vždy s vami: Pri Power Packu s integrovaným USB-C káblom musíte myslieť len na jednu časť pri balení
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita | 10000 mAh |
| Rýchlosť nabíjania | Fast Charge |
| Napätie 1 | 5 V |
| Napätie 2 | 5 V |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Integrovaný Li-Pol akumulátor |
| Nabíjací prúd 1 | 3 A |
| Nabíjací prúd 2 | 3 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Farba | Antracitová |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 192 g |
| Rozmer - dĺžka | 63.2 mm |
| Rozmer - šírka | 23.5 mm |
| Rozmer - výška | 90 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Ďalšie funkcie | Ochrana pred prehriatím Ochrana pred prebitím Ochrana pred prílišným vybitím Ochrana pred skratom |
Ďalšie informácie o produkte
- Rýchle nabíjanie, nabíjanie na cestách: Externá batéria dodáva energiu smartfónom, tabletom, Bluetooth reproduktorom a ďalším mobilným zariadeniam – či už v kancelárii, v lietadle alebo na pláži.
- Jedno nabitie výkonného batériového balíka stačí na to, aby si mohol používať Samsung Galaxy S21+ o 85 hodín dlhšie, napríklad
- Prostredníctvom USB-C pripojenia je batériový balík úplne nabitý za 5,8 hodiny
- Integrovaný LED indikátor kapacity: zobrazuje v štyroch fázach (100 %, 75 %, 50 %, 25 %), koľko energie je ešte k dispozícii
- Vstup/výstup: USB-C cez integrovaný kábel, dĺžka 6,5 cm – keď sa nepoužíva, zástrčka sa dá bezpečne uložiť do výklenku
- 1 ďalší výstup: USB-C
Rozsah dodávky
- 1 cestovný napájací zdroj
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review