Powerbanka "Pocket 5", 5000mAh, výstupy: 2x USB-A, antracitová
00201707
Rýchle nabíjanie, nabíjanie na cestách: externá batéria dodáva energiu smartfónom, tabletom, Bluetooth reproduktorom a iným mobilným zariadeniam – či už v kancelárii, v lietadle alebo na pláži
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Power Pack – Energia na použitie
Power Pack poskytuje energetický nárast na cestách
Bezpečné nabíjanie
Certifikované články pre najvyššiu kvalitu a bezpečné nabíjanie: ochrana pred preťažením, preťažením, prehrievaním a skratom
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť mobilných telefónov, tabletov a podobných zariadení
Kompaktný a ľahký dizajn
Malá a ľahká: Nabíjačka sa zmestí do akejkoľvek tašky a príručnej batožiny
Univerzálne použiteľné
Maximálna kompatibilita pre všetky mobilné telefóny, tablety a iné zariadenia, napr. inteligentné hodinky, digitálny fotoaparát alebo Bluetooth slúchadlá
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita | 5000 mAh |
| Rýchlosť nabíjania | Fast Charge |
| Napätie 1 | 5 V |
| Napätie 2 | 5 V |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Integrovaný Li-Pol akumulátor |
| Nabíjací prúd 1 | 2.1 A |
| Nabíjací prúd 2 | 2 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Farba | Antracitová |
| Farba | Šedá |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Súčasti | USB typ C kábel |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 117 g |
| Rozmer - dĺžka | 64 mm |
| Rozmer - šírka | 14.5 mm |
| Rozmer - výška | 102 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Ďalšie funkcie | Ochrana pred prehriatím Ochrana pred prebitím Ochrana pred prílišným vybitím Ochrana pred skratom |
Ďalšie informácie o produkte
- Rýchle nabíjanie, nabíjanie na cestách: externá batéria dodáva energiu smartfónom, tabletom, Bluetooth reproduktorom a iným mobilným zariadeniam – či už v kancelárii, v lietadle alebo na pláži
- Jedno nabitie výkonného batériového balíka stačí na to, aby si mohol Samsung Galaxy S21+ používať o 40 hodín dlhšie, napríklad
- Cez USB-C pripojenie je batériový balík plne nabitý za 4 hodiny
- Integrovaný LED indikátor kapacity: zobrazuje v štyroch fázach (100 %, 75 %, 50 %, 25 %), koľko energie je ešte dostupnej
- Vstup: USB-C
- 2 výstupy: 2x USB-A
Rozsah dodávky
- 1 powerbanka "Pocket 5"
- 1 nabíjací kábel USB-A - USB-C, dĺžka: 0,30 m
- 1 návod na obsluhu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Neznehodnocuj produkt pádom a nevystavuj ho silným otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Batéria je pevne zabudovaná a nedá sa vybrať, produkt zlikviduj ako celok podľa zákonných predpisov.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické produkty.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Nevyhadzuj batériu ani produkt do ohňa.
- Nezasahuj do batérií a akumulátorov, neprehrejvaj ich, nedeformuj ani nerozoberaj.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
