Pozadie bluescreen, látka, 2,95 x 6 m, kráľovská modrá
00021159
Pozadie na streamovanie, hranie hier, vysielanie a videokonferencie v kancelárii, domácej kancelárii, vo voľnom čase a Chroma Keying, ideálne pre profesionálnych blogerov a vlogerov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Flexible fabric background
The photo background made from hard-wearing fabric can be used in many different ways, even without fixed background mounting
Photo background for life on the move
Photo studio to go: for more picture depth, you can simply hang the fabric background over a sofa, chair or cabinet, making it ideal for all bloggers and vloggers who are on the move a lot
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Kráľovská modrá |
| Farba pozadia | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 6 m |
| Hrúbka | 140 g/m² |
| Rozmer - šírka | 2.95 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Závesný tunel na pripevnenie stĺpov |
| Fabric thickness | 140 g/m² |
Ďalšie informácie o produkte
- Pozadie na streamovanie, hranie hier, vysielanie a videokonferencie v kancelárii, domácej kancelárii, vo voľnom čase a Chroma Keying, ideálne pre profesionálnych blogerov a vlogerov
- Vysokokvalitné, hrubé látkové pozadie vyrobené zo 100 % prírodnej bavlny
- Hrúbka látky približne 140 gsm
- S tunelom na tyče pozadia: obzvlášť jednoduché pripevnenie k systému pozadia
- Prešité okraje chránia proti trhaniu
- Žiadne stredové švy
- Robustné a odolné
- Neodrážajúca látka
- Pre modré obrazovky pri nahrávaní, ako je streamovanie, hranie hier a videokonferencie, ako aj pre foto a video nahrávky na orezávanie a digitálne postprodukčné úpravy
Rozsah dodávky
- 1 modré pozadie obrazovky
- 1 prepravná taška
Poznámky pre spotrebiteľov
Pozadie sa môže žehliť na najnižšom nastavení teploty a je vhodné na ručné pranie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review