Pozadie, kartón, 2,75 x 11 m, tyrkysová
00021555
Štúdiové pozadie pre profesionálne zábery
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Kartón |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Tyrkysová |
| Farba | Tyrkysová |
| Farba pozadia | Tyrkysová |
| Farba | Tyrkysová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 11 m |
| Hrúbka | 145 g/m² |
| Rozmer - šírka | 2.75 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Kartónové jadro |
Ďalšie informácie o produkte
- Štúdiové pozadie pre profesionálne zábery
- Farebný papierový podklad, matný, nemení farbu, na kartónovom jadre
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
