Praktická taška na bicykel/motocykel, otočná o 360 stupňov, vodeodolná
00201973
Objavuj nové cesty, zatiaľ čo ti tvoj mobil spoľahlivo ukazuje smer! S držiakom na mobil na tvoje kolo alebo motorku je tvoj smartfón bezpečne uložený a vždy na očiach.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Removable at the press of a button
One click: the bag can be removed from the holder with just one button press
360° otočná konzola
Pre portrétny alebo krajinný formát: 360° otáčateľný držiak pre optimálne zarovnanie smartfónu
Firm mount on the motorbike
Securely attached: thanks to the additionally supplied stable motorbike clamp with threaded screws, which holds the bag safely on the motorbike’s steering wheel (max. 3 cm steering wheel diameter)
Úplná operabilnosť
Optimálna použiteľnosť: Dotykový displej vo vrecku je možné ovládať pomocou špeciálneho filmu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer trubice | 4 cm |
| Šírka zariadenia do | 8 cm |
| Výška zariadenia do | 16 cm |
| Hmotnosť | 190 g |
| Rozmer - šírka | 10.5 cm |
| Rozmer - výška | 17.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Riadidlá motorky Držiak na bicykel |
| Upevnenie | Svorky / Čeľuste |
| Doplnkové vlastnosti | Vodu odpudzujúce |
| Max. nosnosť | 0.2 kg |
| Montáž | Svorky / Čeľuste |
Ďalšie informácie o produkte
- Puzdro s rýchlym zatváraním pre bezpečné pripevnenie smartfónu na predstavec bicykla, elektrobicykla alebo riadidlá motorky
- Obal na mobilný telefón je kompatibilný so smartfónmi s šírkou do 8 cm a výškou do 16 cm
- Obal na smartfón môže byť namontovaný na riadidlá s maximálnym priemerom 4 cm
- 2v1 držiak na smartfón a obal na mobilný telefón: praktické pre maximálnu ochranu a použiteľnosť na cestách
- S tebou za každého počasia: smartfón je v obale z odolného, robustného a špinuvzdorného materiálu ideálne chránený aj proti striekajúcej vode
- Panel tieni slnečné svetlo a zlepšuje čitateľnosť displeja; ideálne pri používaní mobilu ako navigácie
- Ďalšie priehradky, napr. na hotovosť, nabíjacie káble, powerbanky a iné pomôcky na život na cestách
- Bočný otvor pre slúchadlá alebo USB kábel
- Telefón je možné otáčať podľa želania, napríklad pre horizontálnu navigáciu na smartfóne
- Obal sa pripája bez lepenia alebo vŕtania, takže sedí takmer na každé riadidlá a dá sa ľahko odstrániť podľa potreby
- Súčasťou je správny držiak na bicykel: bicyklová svorka na riadidlá s priemerom do 4 cm, motocyklová svorka na priemery do 3 cm
Rozsah dodávky
- 1 univerzálne puzdro na smartfón na bicykle
- 1 svorka na bicykel
- 1 svorka na motorku
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review