Prázdny slim obal na CD, balenie po 100 ks, priehľadný/čierny
00051270
Super tenké puzdro na jeden CD plus vložková karta
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre médium | CD |
| Vhodné pre | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyrol (PS) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Priehľadná |
| Farba | Čierna-priehľadná |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 12.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.52 cm |
| Rozmer - výška | 14.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Náhradný obal |
Ďalšie informácie o produkte
- Super tenké puzdro na jeden CD plus vložková karta
- Vďaka ich nízkej výške (približne 5 mm) sa do štandardného priečinka na CD zmestia dve takéto puzdrá
- Úspora miesta: 50 %
- Ideálna náhrada za poškodené alebo rozbité originálne puzdrá
- Kartónová krabica s rúčkou
Rozsah dodávky
- 100 puzdier na CD jewel cases
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review