Predlžovací kábel 2 zásuvky, IP44, montáž na stenu, 2 m
00223061
Viaczásuvkový predlžovací kábel na pripojenie až dvoch elektrických zariadení vonku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Montáž na stenu
Na zavesenie: integrované závesné očká na montáž na stenu
Self-closing cover
Self-closing cover prevents water and dust from getting into the socket
IP44 splash protection
Protection class IP44: splash-protected outdoor power strip for gardens, garages, construction sites, etc.
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H07RN-F |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Rozmer - šírka | 7.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 5 cm |
| Rozmer - výška | 22 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 2 |
| Funkcia | Štandardné |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaczásuvkový predlžovací kábel na pripojenie až dvoch elektrických zariadení vonku
- Ochrana proti namáhaniu a ohýbaniu na zástrčke aj na predlžovacej šnúre chráni pred poškodením kábla
- Zásuvkové vložky otočené o 45°
- 2 uzemnené kontaktové zásuvky
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















