Predlžovací kábel 6 zásuviek, prepäťová ochrana, 360°, vypínač, 1,4 m
00223161
Viaczásuvková predlžovacia šnúra na pripojenie až šiestich elektrických zariadení
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
With voltage surge protection
Integrated voltage surge protection protects against voltage peaks, static charges and indirect lightning strikes
LED indicator for intact voltage surge protection
Red pilot light: optical function display for the voltage surge protection
360° function
360° swivel: Access from both sides, perfect for office organisation
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F3G1,5 |
| Maximum leakage current | 6000 A |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Maximálny celkový zvodový prúd | 18000 A |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla | 1.4 m |
| Rozmer - šírka | 4.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.6 cm |
| Rozmer - výška | 38.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 6 |
| Funkcia | Vypínač |
| Ďalšie funkcie | Prepäťová ochrana |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaczásuvková predlžovacia šnúra na pripojenie až šiestich elektrických zariadení
- Dvojpólový vypínač zapnuté/vypnuté, osvetlený červenou farbou, ideálny na vypnutie zariadení, ktoré nie sú potrebné alebo sú v pohotovostnom režime
- Integrované gumové nožičky zabezpečujú pevný úchop, napr. na stole
- Ochrana proti preťaženiu a zalomeniu na zástrčke aj na zásuvkovom paneli chráni pred prasknutím kábla
- Zásuvkové vložky otočené o 45°
- 6 uzemnených kontaktných zásuviek
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Ak po zapnutí nesvieti červená kontrolka prepäťovej ochrany, prepäťová ochrana už nie je funkčná. Pripojené zariadenia už nie sú chránené.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určené na súkromné, neslužobné domáce použitie.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Deti nesmú s prístrojom hrať.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Produkt smie byť napájaný výhradne zo siete, ako je uvedené na typovom štítku.
- Prepäťová ochrana smie byť zapojená len do sieťovej zásuvky s poistkou 16A a správne nainštalovaným ochranným vodičom.
- Neprepájaj do predlžovacích káblov, stolových zásuviek ani adaptérov.
- Všetky káble ulož tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Neohýbaj a nepritláčaj kábel.
- Nikdy nezapájaj viacero kusov tohto produktu do série za sebou.
- Pri odstraňovaní kábla ťahaj vždy za zástrčku, nikdy za kábel.
- Nepoužívaj produkt, ak je zjavne poškodený.
- Pri profesionálnom použití platí zvýšená starostlivosť.
- Dodržiavaj preto predpisy o prevencii úrazov združenia profesijných poisťovní pre elektrické zariadenia a pracovné prostriedky a všetky ostatné platné zákonné predpisy pre daný odbor a/alebo miesto použitia, ako aj všetky predpisy o prevencii úrazov príslušných profesijných poisťovní a poisťovní úrazov!
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj produkt len za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde sú elektronické produkty zakázané.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
- Nehádž produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Tým stratíš všetky nároky na záruku.
- Udržuj deti mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
Nebezpečenstvo elektrického úrazu
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, adaptérny kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky servisné práce zver do rúk kvalifikovaného odborníka.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















