Predlžovací kábel 6 zásuviek, prepäťová ochrana, 90°, 1,4 m
00223159
Dobre premyslené: 6-cestná zásuvková lišta s ochranou proti prepätiu sa dá namontovať na stenu, čím šetrí miesto. Okrem toho usporiadanie pod uhlom 90° zabezpečuje väčší odstup medzi zásuvkami, z ktorých každú môžeš ovládať samostatne – pre väčšiu kontrolu a nižšiu spotrebu v pohotovostnom režime.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Space aplenty thanks to sockets rotated around 90°
Socket inserts rotated by 90°: no sockets are covered, ideal for angled plugs, large earthed plus and power supply units
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
With voltage surge protection
Integrated voltage surge protection protects against voltage peaks, static charges and indirect lightning strikes
LED indicator for intact voltage surge protection
Red pilot light: optical function display for the voltage surge protection
Montáž na stenu
Na zavesenie: integrované závesné očká na montáž na stenu
Switch devices individually
Individual switching on and off: six illuminated switches, ideal for PC and HiFi components or the workshop
Large socket distances
Larger distances between the individual sockets are ideal for power supply units
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F3G1,5 |
| Maximum leakage current | 6000 A |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Maximálny celkový zvodový prúd | 18000 A |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla | 1.4 m |
| Rozmer - šírka | 7.2 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.1 cm |
| Rozmer - výška | 42.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 6 |
| Funkcia | Vypínač Štandardné |
| Ďalšie funkcie | Prepäťová ochrana |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaczásuvková predlžovacia šnúra na pripojenie až šiestich samostatne prepínateľných elektrických zariadení
- Zapínač/vypínač podsvietený červenou, ideálny na vypnutie nepotrebného alebo pohotovostného zariadenia
- 6 uzemnených kontaktových zásuviek
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Ak po zapnutí nesvieti červená kontrolka prepäťovej ochrany, prepäťová ochrana už nie je funkčná. Pripojené zariadenia už nie sú chránené.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















