Predlžovací kábel s 3 zásuvkami, vypínač, 1,4 m, biely
00223001
Viaczásuvková predlžovacia šnúra na pripojenie až troch elektrických zariadení
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela Čierna |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla | 1.4 m |
| Rozmer - šírka | 5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.5 cm |
| Rozmer - výška | 19.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 3 |
| Funkcia | Vypínač Štandardné |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaczásuvková predlžovacia šnúra na pripojenie až troch elektrických zariadení
- Dvojpólový vypínač zapnuté/vypnuté so zeleným podsvietením, ideálny na vypnutie zariadení, ktoré nie sú potrebné alebo sú v pohotovostnom režime
- Zásuvkové vložky otočené o 45°
- 3 zásuvky s uzemneným kontaktom
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















