Predlžovací kábel s 4 zásuvkami, ochrana proti prepätiu, vypínač, biela
00223165
Viaczásuvková predlžovačka na pripojenie až štyroch elektrických zariadení
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
With voltage surge protection
Integrated voltage surge protection protects against voltage peaks, static charges and indirect lightning strikes
LED indicator for intact voltage surge protection
Red pilot light: optical function display for the voltage surge protection
With overload protection
With integrated overload protection, can be reset manually
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F |
| Maximum leakage current | 12000 A |
| Max. zaťaženie | 2500 W |
| Maximálny celkový zvodový prúd | 36000 A |
| Špecifikácie siete | 10 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1 mm² |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Rozmer - šírka | 4 cm |
| Rozmer - hĺbka | 5.5 cm |
| Rozmer - výška | 28 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 4 |
| Funkcia | Vypínač |
| Ďalšie funkcie | Prepäťová ochrana Ochrana proti preťaženiu |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaczásuvková predlžovačka na pripojenie až štyroch elektrických zariadení
- Dvojpólový vypínač zapnuté/vypnuté so červeným podsvietením, ideálny na vypnutie zariadení, ktoré nie sú potrebné alebo sú v pohotovostnom režime
- Ochrana proti napätiu a proti ohybu na zástrčke a predlžovacej šnúre chráni pred prasknutím kábla
- Zásuvkové vložky otočené o 45°
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Produkt je určený iba na použitie v interiéri.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Deti nesmú s týmto zariadením hrať.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Produkt smie byť prevádzkovaný výhradne na napájacej sieti, ako je uvedené na typovom štítku.
- Prepäťová ochrana smie byť zapojená iba do zásuvky s ističom 16A a správne nainštalovaným ochranným vodičom.
- Nepripájaj k predlžovacím káblom, stolovým zásuvkám ani adaptérom.
- Všetky káble ukladaj tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Neprehýbaj ani nepritláčaj kábel.
- Nikdy nezapájaj viacero kusov tohto produktu za sebou do série.
- Pri odpojení kábla ťahaj vždy priamo za zástrčku, nikdy za kábel.
- Nepoužívaj produkt, ak je zjavne poškodený.
- Pri komerčnom použití platí zvýšená starostlivosť.
- Dodržiavaj preto predpisy o prevencii úrazov združenia odborných poisťovní pre elektrické zariadenia a náradie a všetky ostatné právne predpisy platné pre daný odbor a/alebo miesto použitia, ako aj všetky predpisy o prevencii úrazov príslušných odborných poisťovní a poisťovní úrazov!
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Neprevádzkuj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v priestoroch, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nehádž produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Určite drž deti ďalej od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
Nebezpečenstvo elektrického úrazu
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, adaptérny kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















