Predlžovací kábel s 5 zásuvkami, USB-A 17W, vypínač, 1,4 m, biely
00223183
Viaczásuvkový predlžovací kábel na pripojenie až siedmich elektrických zariadení cez päť uzemnených kontaktných zásuviek a dva USB výstupy
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Energia | |
|---|---|
| Nabíjací prúd | 3400 mA |
| Max. USB power | 17 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla | 1.4 m |
| Rozmer - šírka | 4.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 31.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 5 |
| Funkcia | Vypínač |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaczásuvkový predlžovací kábel na pripojenie až siedmich elektrických zariadení cez päť uzemnených kontaktných zásuviek a dva USB výstupy
- Ideálne pre všetky zariadenia nabíjané cez USB, napr. tablet, smartfón, power banku, konzolu
- Dvojpólový, nesvietiaci vypínač zap./vyp., ideálny na vypnutie nepotrebnej alebo pohotovostnej techniky
- Žiadne rušivé svetlo a úspora energie až 2-3 kWh ročne vďaka nesvietiacemu vypínaču
- Ochrana proti poškodeniu kábla a proti zalomeniu na zástrčke aj na predlžovacej lište
- Zásuvky otočené o 45°
- 5 uzemnených kontaktových zásuviek
- 2 integrované USB-A nabíjacie zásuvky
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt, ak je zjavne poškodený.
- Nekláňaj ani nešklbaj kábel.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Pri odpojovaní kábla ťahaj priamo za zástrčku, nikdy za kábel.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Obal ihneď zlikviduj podľa platných miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Produkt je určený iba na používanie v interiéri.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj produkt len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali riziko zakopnutia.
- Nikdy nezapájaj viacero kusov tohto produktu do série za sebou.
- Produkt smie byť napájaný iba zo zdroja siete, ako je uvedené na typovom štítku.
Nebezpečenstvo elektrického šoku
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený AC adaptér, napájací kábel alebo sieťový kábel.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















