Predlžovací kábel s nožným vypínačom, 6-násobný, čierny
00133805
Táto 6-cestná predlžovačka je ideálna pre zariadenia, ktoré by mali byť vždy zapnuté, ale zároveň je to perfektný doplnok pre zariadenia, ktoré chceš úplne vypnúť. Veľmi jednoduché ovládanie pomocou podsvieteného nožného spínača!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Separate foot switch
So samostatným nožným spínačom pre komfortné zapínanie a vypínanie zariadení aj na neprístupných miestach
Permanent socket
Zásuvka je permanentne napájaná prúdom nezávisle od polohy spínača – odporúča sa napr. pre prijímače, DSL routery
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Rozmer - šírka | 5.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.2 cm |
| Rozmer - výška | 34 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 6 |
| Funkcia | Nožný spínač Štandardné |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pripojenie až šiestich elektrických spotrebičov
- Vysokokvalitná predlžovačka
- Podsvietený nožný spínač
- 6-cestná (4 prepínacie / 2 trvalé)
- Zásuvky otočené o 45°
- So zvýšenou ochranou proti náhodnému dotyku
- Prívodný kábel 1,5 m a kábel k spínaču 1,5 m
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















