Predlžovací kábel s tromi zásuvkami, vypínač, doplnková zásuvka na zástrčke, 1,4 m, biela
00223081
Viacsoká rozvodka s uzemnenou zástrčkou a integrovanou ďalšou uzemnenou zásuvkou na pripojenie až štyroch elektrických zariadení
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Additional socket in the plug
Powerplug: Thanks to the socket integrated into the plug, there is still a socket available, e.g. for a vacuum cleaner or laptop
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla | 1.4 m |
| Rozmer - šírka | 5.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 20 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 3 |
| Funkcia | Vypínač |
Ďalšie informácie o produkte
Viacsoká rozvodka s uzemnenou zástrčkou a integrovanou ďalšou uzemnenou zásuvkou na pripojenie až štyroch elektrických zariadení
- Dvojpólový, zapínací/vypínací vypínač so svetelnou indikáciou v červenej, ideálny na vypnutie zariadení, ktoré nie sú potrebné alebo sú v pohotovostnom režime
- Zásuvkové vložky otočené o 45°
- 3 uzemnené kontaktné zásuvky
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















