Predlžovací kábel so 4 zásuvkami, vypínač, na montáž na stenu, 1,5 m, biely
00223051
Viaczásuvková predlžovačka na pripojenie až štyroch elektrických zariadení
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
For hanging
Integrated hanging hook
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Rozmer - šírka | 6.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.2 cm |
| Rozmer - výška | 26 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 4 |
| Funkcia | Vypínač |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaczásuvková predlžovačka na pripojenie až štyroch elektrických zariadení
- Dvojpólový vypínač zapnutý/vypnutý, osvetlený červenou, ideálny na vypínanie zariadení, ktoré nie sú potrebné alebo sú v pohotovostnom režime
- Ochrana proti ťahu a zalomeniu na zástrčke a na rozvodnej lište chráni pred poškodením kábla
- Zásuvkové vložky natočené o 45°
- 4 uzemnené kontaktné zásuvky
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















