Predlžovací rozbočovač "Pro‑S 80S", 8‑násobný, čierno‑strieborný, 1,5 m
00133802
Predlžovačky sa väčšinou používajú na podlahe za policami, čo nie je veľmi praktické! Táto 8-zásuvková predlžovačka je oveľa pohodlnejšia na používanie a vhodná na montáž na stenu. To je veľmi výhodné pre pracoviská a ťažko prístupné miesta.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Wall mounting
Integrované závesné oká umožňujú nástennú montáž skrutkami
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Hliník |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná Čierna |
| Farba | Čierna / Strieborná |
| Farba | Strieborná Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Rozmer - šírka | 7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 5 cm |
| Rozmer - výška | 50 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 8 |
| Funkcia | Vypínač Štandardné |
Ďalšie informácie o produkte
- Na pripojenie až ôsmich elektrických spotrebičov
- Vysokokvalitná predlžovacia zásuvka vyrobená z odolného hliníka a vybavená plastovými vložkami odolnými voči teplu
- Vložky zásuviek otočené o 45°
- So dvojpólovým, osvetleným bezpečnostným vypínačom
- So záklopkou - zvýšená ochrana proti náhodnému dotyku
Rozsah dodávky
- 1 sieťový rozbočovač "Pro-S 80S"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















