Premium, meteostanica s farebným displejom a nabíjacou funkciou USB
00186380
Pre digitálne sledovanie počasia cez farebný displej s budíkom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Fázy mesiaca
Zobrazenie fáz mesiaca pre príslušný deň – od nového mesiaca po ubúdajúceho mesiaca
Vonkajší senzorový displej: teplota a vlhkosť
Displej teploty a vlhkosti na vonkajšom senzore
Zobrazenie teploty na vonkajšom senzore
Displej teploty na vonkajšom senzore
Barometrický tlakomer
Barometer displej s tlakom vzduchu na presné pozorovanie zmien počasia
6 symbolov Predpoveď počasia
Predpoveď počasia so šiestimi ikonami: slnečno, mierne zamračené, zamračené, daždivé, sneženie, búrkové
Podsvietenie
Pre lepšiu čitateľnosť je možné podsvietenie ovládať v kontinuálnej prevádzke cez napájací zdroj
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
Zobrazenie trendov pre barometrický tlak
Indikátor trendu barometrického tlaku: stúpajúci, stabilný, klesajúci
Hygrometer
Zobrazovanie vlhkosti pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Dotykový senzor
Dotykový senzor pre pohodlnú aktiváciu podsvietenia a odkladu
5 komfortných displejov pre vnútorné podnebie
Indikátor pohodlia zobrazuje stav vnútornej klímy v 5 symboloch: smiech, šťastná tvár, neutrálna tvár, smutná tvár, veľmi smutná tvár, veľmi smutná tvár
Mrazový poplach
Mrazový alarm sa aktivuje pri -1 až +3 °C, aby ste včas vstali a mohli škrabať okná alebo čistiť sneh
Funkcia USB nabíjania
USB port s napájacím zdrojom 1 A na nabíjanie mobilných zariadení
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Displej vonkajšieho senzoru | Vlhkomer Teplomer |
| Dosah k vonkajšiemu rádiovému senzoru | 60 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií (vonkajší senzor) | 2 |
| Typ batérií (vonkajší senzor) | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Podsvietenie (farba) | Farebný displej |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 20.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3 cm |
| Rozmer - výška | 13 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vonku) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 20-95% |
| Tlak vzduchu - rozlíšenie | 1 hPa |
| Tlak vzduchu - presnosť merania | ±5hPa |
| Tlak vzduchu - rozsah merania | 600 hPa/mb až 1100 hPa/mb |
| Vlhkosť vzduchu - rozlíšenie | 1 % |
| Vlhkosť vzduchu - presnosť merania | ±8% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±2 °C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -5°C až 50°C Vonkajšia: -20°C až +60°C |
| Ďalšie funkcie | Indikátor komfortu Vonkajší bezdrôtový senzor Funkcia driemania (Snooze) Pamäť údajov Predpoveď počasia Indikátor kapacity batérií (základňa) Alarm námrazy Zobrazenie max./min. hodnôt Trend vývoja tlaku vzduchu Trend vývoja teploty vzduchu Trend vývoja vlhkosti vzduchu Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Budík Zobrazenie fázy mesiaca |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre digitálne sledovanie počasia cez farebný displej s budíkom
Teplomer:
- Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty
- Zobrazenie trendu
- Pamäť max./min. hodnôt teploty
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Barometer:
- Zmeny tlaku vzduchu za posledných 24 hodín (zobrazenie na bare)
Hygrometer:
- Pamäť max./min. hodnôt vlhkosti vzduchu
Čas / kalendár / budík:
- Možnosť prepínania medzi 12- a 24-hodinovým formátom času
- Zobrazenie dátumu (deň v týždni, deň, mesiac)
- Zobrazenie dňa v týždni (7 jazykov: nemčina, angličtina, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina, dánčina)
- Funkcia budíka a odloženia budíka
- Pútavý, farebný displej, ktorý upúta pozornosť v každej miestnosti
- Symbol upozorňuje, keď je batéria stanice alebo vonkajšieho senzora slabá (stanica len pri prevádzke na batérie)
- Možnosť zavesenia na stenu alebo postavenia na podložku
Rozsah dodávky
- 1 „Premium“ meteostanica
- 1 napájací zdroj
- 1 senzor
- 2 AA Mignon batérie
- 1 používateľský manuál
Poznámky pre spotrebiteľov
Náhradný senzor:
vonkajší senzor 185850 je kompatibilný s touto meteostanicou na rozšírenie a ako náhrada.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa postriekaniu vodou.
- Nepostav produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov a televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu ani ho neupravuj. Stratíš tým akékoľvek záruky.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
Nebezpečenstvo elektrického šoku
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, napájací kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odborníkom.
Varovanie – batérie
- Dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj iba batérie typu uvedeného v návode. Ulož si informácie o správnom výbere batérií pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vždy vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie z produktov, ktoré dlhší čas nepoužívaš (pokiaľ nie sú určené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nenechávaj uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review