Pripojenie pre GoPro na 1/4"
00004354
Tento adaptér umožňuje pripojiť všetky akčné kamery GoPro k statívom s 1/4" držiakom na statív
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Akčná kamera |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 12 g |
| Rozmer - dĺžka | 3 cm |
| Rozmer - šírka | 3 cm |
| Rozmer - výška | 3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Statívový závit 1/4" |
Ďalšie informácie o produkte
- Tento adaptér umožňuje pripojiť všetky akčné kamery GoPro k statívom s 1/4" držiakom na statív
Rozsah dodávky
- 1 adaptér na kameru
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review