Príručná váha na batožinu, digitálna, do 50 kg/110 lb
00178134
Váha na batožinu na kontrolu hmotnosti kufrov na cestách, aby si sa vyhol nadváhe batožiny
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Váha na batožinu |
| Meranie | Suitcase weight |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester Akrylonitrilbutadiénstyrén (ABS) |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | CR2032 |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá Pastelová modrá |
| Farba | Šedá Modrá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 3.2 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Rozmer - výška | 10.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitálny |
| Typ | Váha na batožinu |
| Max. nosnosť | 50 kg |
| Ďalšie funkcie | Automatické vypnutie Funkcia dovažovania (Tara) |
| Genauigkeit | 0.01 kg |
| Počet zlomkov | 2 |
Ďalšie informácie o produkte
- Váha na batožinu na kontrolu hmotnosti kufrov na cestách, aby si sa vyhol nadváhe batožiny
- Digitálna váha na kufor s ľahko čitateľným LCD displejom (5,0 x 2,5 cm)
- Možnosti jednotiek: kg, libry (lb) alebo unce (oz)
- Funkcia tarovania
- Automatické vypnutie
- Indikátor nízkeho stavu batérie a preťaženia
Rozsah dodávky
- 1 váha na batožinu
- 1 gombíková batéria CR2032
Poznámky pre spotrebiteľov
Na zváženie jednoducho pripevni slučku na rukoväť kufra a zatvor háčikom.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Určite dodrž správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne batérie, ktoré zodpovedajú uvedenému typu. Ulož si pokyny na správny výber batérií z návodu na použitie zariadení na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a správne zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých výškach).
- Dbaj na to, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s ľuďmi.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nejedz batérie ani gombíkové články, hrozí popálenie nebezpečnými látkami.
- Ak viečko na batérie nie je bezpečne zatvorené, zariadenie nepoužívaj a drž ho mimo dosahu detí.
- Toto zariadenie obsahuje gombíkové články. Ak sa gombíkový článok prehltne, môže dôjsť k vážnym vnútorným popáleninám už do 2 hodín a môže to viesť k smrti.
- Ak si myslíš, že bol gombíkový článok prehltnutý alebo sa nachádza v niektorej časti tela, okamžite vyhľadaj lekársku pomoc.
- Uchovávaj nové a použité gombíkové články mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review