Prísavný držiak pre GoPro, 130 - 3D
00004356
Rád natáčaš spektakulárne autocrossové preteky, ale nechceš, aby ti spolujazdec držal GoPro kameru zo strachu z rozmazaných záberov? Potom je tento prísavný držiak ultimátnym doplnkom, do ktorého sa oplatí investovať. Zabezpečuje plynulé zábery a pevné uchytenie v neuveriteľných pozíciách.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Guľová hlava
Guľová hlava umožňuje dokonalé zarovnanie pri portrétnom a krajinnom fotení
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Foto/Video Akčná kamera |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 180 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Žiadne |
| Max. výška | 11 cm |
| Min. výška | 5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Prísavací stojan |
| Segmenty nôh | 1-dielne |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | 3D panoramatická hlava |
| Max. zaťaženie | 300 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre plynulé snímky bez trhania a stabilné držanie v neobvyklých polohách, napr. na hladkých stenách, stropoch, čelných sklách áut
- Pre akčné kamery GoPro a digitálne kamery so závitom 1/4"
- 3D guľová hlava s otočením o 360°
- Môže sa použiť aj ako držiak do auta
- Priemer prísavky: 90 mm
- Dĺžka závitu nastaviteľná, preto univerzálne použiteľná
Rozsah dodávky
- 1 prísavný držiak
Poznámky pre spotrebiteľov
Kvôli rôznej hĺbke závitov na statívových pätkách fotoaparátov a akčných kamier je prísavný stojan navrhnutý tak, aby sa dĺžka závitu dala nastaviť. Najprv, prosím, otoč plastový disk úplne nadol. Na imbusovom skrutke uvidíš kovový disk so závitom, pomocou ktorého môžeš nastaviť požadovanú dĺžku závitu. Keď nastavíš dĺžku závitu, prosím, našróbuj plastový disk nahor, až kým kovový disk nebude ležať rovno. Teraz môžeš pripojiť svoju kameru na stojan.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review