Projekčné plátno 2v1, 155x155 cm, uhlopriečka 219 cm, so statívom, biele
00021574
mobilné premietacie plátno vrátane statívu pre prvotriedne prezentácie pre biznis, štúdium a voľný čas, ideálne pre všetky bežné typy prednej projekcie, napr. pomocou projektora
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Rýchle uvoľnenie
Sieťka na statíve s rýchloupínacím upevňovacím prvkom sa dá vybrať zo statívu a zavesiť jednotlivo
Praktický pružinový mechanizmus
Pomocou pružinového mechanizmu sa plátno dá ľahko vytiahnuť a upevniť na požadovanú veľkosť, pričom zostáva bez záhybov
Nekonečne nastaviteľné
Nekonečne nastaviteľná teleskopická trubica
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Statív |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál tubusu | Kov |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Zisk - hodnota | 1.1000 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 7.5 kg |
| Rozmer - dĺžka | 155 cm |
| Projekčná uhlopriečka | 219 cm |
| Hrúbka utierky | 380 μm |
| Rozmer - šírka | 155 cm |
| Projekčná plocha | 155 x 155 |
| Formát | 1:1 Štandard |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Statív |
| Mechanika | Pružinový mechanizmus |
| Montáž | Prenosný |
| Materiál plátna | PVC |
Ďalšie informácie o produkte
- mobilné premietacie plátno vrátane statívu pre prvotriedne prezentácie pre biznis, štúdium a voľný čas, ideálne pre všetky bežné typy prednej projekcie, napr. pomocou projektora
- biela PVC projekčná plátna pre jedinečnú farebnú žiarivosť a najjemnejší kontrast pre zatemnené miestnosti
- prenosné trojnožkové plátno s rozmermi 155 cm x 155 cm - formát 1:1
- čierna kovová trubica s priemerom približne 5,5 cm
- rýchle rozloženie a zloženie plátna a stojana za pár sekúnd
- prakticky tvarovaná plastová rukoväť so zaisťovacou pákou
- stabilný trojnožkový stojan s protišmykovými plastovými krytkami na nohách
- dá sa skladovať a prenášať úsporne na mieste
- čierna, nepriehľadná zadná strana
Rozsah dodávky
- 1 obrazovka
- 1 statív
- 1 rýchly návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review