Protection 2.0, obal na notebook, tvrdé prevedenie Hardcase, pre 40-41 cm (15,6-16,2"), modrý
00222081
Stabilný, dobre navrhnutý pevný obal na notebook na bezpečné uloženie notebookov a príslušenstva a na ochranu pred špinou a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu citlivej plochy púzdra
Preprava v batožine
Spoľahlivá ochrana zariadenia proti poškodeniu aj pri preprave v batožine
Vysoká odolnosť voči nárazu
Hrubo prešívaná vnútorná podšívka pre obzvlášť vysokú odolnosť voči nárazu
Popruh na suchý zips
Bezpečné uchytenie v taške na notebook: suchý zips na upevnenie notebooku
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko s pevným zipsom na ďalšie doplnky alebo osobné veci
Zosilnené rukoväte
Praktické rukoväte s vystuženou látkou pre pohodlie pri nosení
Robustný povrchový materiál
Odolná a odolná polyesterová tkanina dodáva tvrdému púzdru obzvlášť pevný povrch
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 40 - 41 cm (15,6" - 16,2") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ethylenvinylacetat (EVA) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Série | Protection 2.0 |
| Farba | Modrá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 42.5 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 30 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 6 cm |
| Hmotnosť | 820 g |
| Vnútorná šírka | 38 cm |
| Vnútorná výška | 27 cm |
| Vnútorná hĺbka | 5 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Stabilný, dobre navrhnutý pevný obal na notebook na bezpečné uloženie notebookov a príslušenstva a na ochranu pred špinou a poškriabaním
- Predné vrecko z pružného materiálu Neoprén
- Hlavná priehradka s dvojitým zipsom
Rozsah dodávky
- 1 tvrdý obal na notebook "Protection 2.0"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
