puzdro EVA pre externý disk 2,5", èierne
00084113
Na skladovanie a prepravu externého pevného disku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ďalšie predmety
Ďalšie priehradky ponúkajú priestor pre ďalšie príslušenstvo
Vodoodpudzujúci
Vodoodpudivý materiál na ochranu pred nečistotami a vlhkosťou
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Pamäťové médium |
| Vhodné pre | 2,5 |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Imitácia kože |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Čierna |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | EVA |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 12 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 18 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 5 cm |
| Vnútorná šírka | 14 cm |
| Vnútorná výška | 3 cm |
| Vnútorná hĺbka | 9 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | HDD |
| Max. kapacita | 1 |
Ďalšie informácie o produkte
- Na skladovanie a prepravu externého pevného disku
- Trojstranný zipsový priečinok
Rozsah dodávky
- 1 2,5” “EVA” puzdro na HDD
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review