Puzdro "Extreme Protect" pre iPad 11"/10,9", priehľadné
00227099
Obal na tablet "Extreme Protect" s inovatívnym ochranným rámom diskrétne chráni tvoj Apple iPad 11"(25)/10.9" (22). Nárazuvzdorný, no zároveň elegantný dizajn s profesionálnym vzhľadom a dojmom: tento obal vyzerá skvelo – v práci, na škole aj na cestách.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Praktická priehradka na perá
Praktická, úsporná priehradka na perá uprostred puzdra na tablet pre stylus, guľôčkové perá a podobne.
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Plný prístup
S tabletom v púzdre máte všetko pod kontrolou: zárezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom – všetky tlačidlá, zásuvky a podobne sú dostupné ako obvykle
Ochrana proti škrabaniu deluxe
Odolný voči poškriabaniu s tvrdosťou 4H: odolný, pevný povrch chráni pred poškriabancami a odreninami od všetkého, čo sa pohybuje v cestovnej taške a taške na notebook
Protižltý odtieň
Priehľadné puzdro na tablet bez žltnutia: užite si svoje puzdro dlho, pretože špeciálne zloženie materiálu zabraňuje žltkastému zafarbeniu
Ochrana kamery vďaka vystúpeným hránám
Len si ľahnite bezstarostne: Vystúpené okraje obalu tabletu chránia vyčnievajúce objektívy fotoaparátu bez toho, aby sa znížila kvalita fotografií
Ochrana hrán displeja
Dodatočná ochrana displeja tabletu: Puzdro tabletu má obvodovo vystúpený okraj – takže dotyková obrazovka je lepšie chránená
Chránené bočné tlačidlá
Čistá vec: Obal tabletu tiež zakrýva bočné tlačidlá – to chráni pred prachom a umožňuje dokonalý tlak
Protišmykový povrch
Nárazník s priľnavosťou: Vďaka protišmykovému materiálu a rebrám po stranách máte obal tabletu vždy pevne pod kontrolou
Stabilná standová funkcia v dvoch fázach
Stabilný stojan na tablet: jednoducho sklopte predný kryt na obale, rozložte tablet a pohodlne ho používajte na prácu – v dvoch fázach pre ideálny pozorovací uhol
Priehľadná zadná strana
Tvrdá, priehľadná zadná strana: Dizajn tabletu zostáva viditeľný aj v puzdre – bezpečná manipulácia a kvalitný vzhľad v kombinácii vonkajšieho obalu na tablet
D3O – Ochrana podľa priemyselných štandardov
Špičkový kryt s licenciou D3O®: Tento nárazníkový obal s inovatívnym ochranným rámom zaručuje nerozbitnú a nárazovú ochranu pred pádom – puzdro na tablet pre každú situáciu
Elegantný dizajn
Jednoduché a elegantné: Puzdro na tablet s priehľadnou zadnou stranou a čiernym predným krytom vytvára profesionálny dojem – najlepšia ochrana tabletu, ktorá stojí za to vidieť
Automatické zapnutie/vypnutie
Jednoducho šetrite energiu: Integrovaný magnet v púzdre tabletu zapne iPad pri otvorení a vypne pri zatvorení – šetrí batériu aj bez stlačenia ďalšieho tlačidla
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 27,68 cm (10,9") |
| Tablet | Apple iPad 10.9" (2022)/11" (2025) |
| Pre značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polykarbonát (PC) Termoplastický polyuretán (TPU) Polyuretán (PU) D3O® |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Priehľadná |
| Farba | Priehľadná-čierna |
| Série | Extreme Protect |
| Farba | Čierna Priehľadná |
| Vhodný model | Apple iPad 10.9" (2022)/11" (2025) |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Tvar | Puzdro na tablet |
| Hmotnosť | 183 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Technológia D3O |
Ďalšie informácie o produkte
- Jedinečná ochrana tabletu pre Apple iPad 11" (25)/iPad 10,9” (22), ktorá pohodlne zvládne aj veľké zaťaženie: puzdro na tablet s licenciou D3O je osobným strážcom tvojho tabletu s ochranou proti nárazom, pádom a poškriabaniu – nárazuvzdorné a zároveň štýlové ochranné puzdro na tablety pre profesionálny dojem.
- Obzvlášť nárazuvzdorný rám: inovatívny ochranný štít špeciálne chráni citlivé hrany – takže najväčšie slabé miesta tabletu sú dokonale chránené
- Stabilný dizajn ako nárazník: ochranné puzdro na tablet vyrobené z odolného materiálu, nárazuvzdorné rohy vďaka zosilneniu materiálu pre ešte väčšiu bezpečnosť pri nárazoch a pádoch
- Funkčný dizajn s rebrovaným povrchom pre dobrý úchop: či už v záhrade, na pohovke alebo na obchodnom stretnutí, puzdro na tablet vždy vyzerá skvelo
- Highlight: tablet s krytom leží na stole alebo inde rovno vďaka malým nožičkám v rohoch, ktoré vytvárajú rovný povrch spolu s ochranou kamery, takže tablet sa neviklá
- Štíhle ochranné puzdro na tablet zaberá minimum miesta a nie je objemné
- Flexibilita: jednoduché nasadenie na tablet
- Pevný úchop v puzdre, aj keď stojíš s tabletom v puzdre a napríklad pracuješ s externou klávesnicou – prispôsobiteľné podľa potreby
- Ideálne na surfovanie po internete, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablety "Extreme Protect"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
