Puzdro "Extreme Protect" pre iPad Air 13" (2026/25/24), priehľadné
00227011
Unikátna ochrana tabletu pre Apple iPad Air 13" (2026/2025/2024): obal na tablet s licenciou D3O je tvoj osobný strážca s ochranou proti nárazom, pádom a poškriabaniu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Praktická priehradka na perá
Praktická, úsporná priehradka na perá uprostred puzdra na tablet pre stylus, guľôčkové perá a podobne.
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Plný prístup
S tabletom v púzdre máte všetko pod kontrolou: zárezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom – všetky tlačidlá, zásuvky a podobne sú dostupné ako obvykle
Ochrana proti škrabaniu deluxe
Odolný voči poškriabaniu s tvrdosťou 4H: odolný, pevný povrch chráni pred poškriabancami a odreninami od všetkého, čo sa pohybuje v cestovnej taške a taške na notebook
Protižltý odtieň
Priehľadné puzdro na tablet bez žltnutia: užite si svoje puzdro dlho, pretože špeciálne zloženie materiálu zabraňuje žltkastému zafarbeniu
Ochrana kamery vďaka vystúpeným hránám
Len si ľahnite bezstarostne: Vystúpené okraje obalu tabletu chránia vyčnievajúce objektívy fotoaparátu bez toho, aby sa znížila kvalita fotografií
Ochrana hrán displeja
Dodatočná ochrana displeja tabletu: Puzdro tabletu má obvodovo vystúpený okraj – takže dotyková obrazovka je lepšie chránená
Chránené bočné tlačidlá
Čistá vec: Obal tabletu tiež zakrýva bočné tlačidlá – to chráni pred prachom a umožňuje dokonalý tlak
Protišmykový povrch
Nárazník s priľnavosťou: Vďaka protišmykovému materiálu a rebrám po stranách máte obal tabletu vždy pevne pod kontrolou
Stabilná standová funkcia v dvoch fázach
Stabilný stojan na tablet: jednoducho sklopte predný kryt na obale, rozložte tablet a pohodlne ho používajte na prácu – v dvoch fázach pre ideálny pozorovací uhol
Priehľadná zadná strana
Tvrdá, priehľadná zadná strana: Dizajn tabletu zostáva viditeľný aj v puzdre – bezpečná manipulácia a kvalitný vzhľad v kombinácii vonkajšieho obalu na tablet
D3O – Ochrana podľa priemyselných štandardov
Špičkový kryt s licenciou D3O®: Tento nárazníkový obal s inovatívnym ochranným rámom zaručuje nerozbitnú a nárazovú ochranu pred pádom – puzdro na tablet pre každú situáciu
Elegantný dizajn
Jednoduché a elegantné: Puzdro na tablet s priehľadnou zadnou stranou a čiernym predným krytom vytvára profesionálny dojem – najlepšia ochrana tabletu, ktorá stojí za to vidieť
Automatické zapnutie/vypnutie
Jednoducho šetrite energiu: Integrovaný magnet v púzdre tabletu zapne iPad pri otvorení a vypne pri zatvorení – šetrí batériu aj bez stlačenia ďalšieho tlačidla
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 33 cm (13") |
| Tablet | Apple iPad Air 13" (2024/2025/2026) |
| Pre značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polykarbonát (PC) Termoplastický polyuretán (TPU) Polyuretán (PU) D3O® |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Priehľadná |
| Farba | Priehľadná-čierna |
| Série | Extreme Protect |
| Farba | Čierna Priehľadná |
| Vhodný model | Apple iPad Air 13" (2024/2025/2026) |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 183 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Technológia D3O |
Ďalšie informácie o produkte
- Unikátna ochrana tabletu pre Apple iPad Air 13" (2026/2025/2024): obal na tablet s licenciou D3O je tvoj osobný strážca s ochranou proti nárazom, pádom a poškriabaniu
- Nárazuvzdorné rohy vďaka spevneniu materiálu pre ešte väčšiu bezpečnosť pri nárazoch a pádoch
- Highlight: tablet s krytom leží na stole úplne rovno vďaka malým nožičkám v rohoch, čím vzniká rovná plocha s ochranou kamery, takže tablet sa nekolíše
- Flexibilita: jednoduché pripnutie k tabletu
- Ideálne na surfovanie, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
- Perfektná funkcia stojana jednoduchým preložením krytu
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablety "Extreme Protect"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Ako odolný je obal tabletky voči žltnutiu?
Púzdro tabletu dokazuje svoju odolnosť vďaka prísnym testom žltnutia podľa SGS a ISO 4892-2:2013. Špeciálne zloženie materiálu má zabrániť žltnutiu a zmene farby púzdra pri každodennom používaní z dlhodobého hľadiska.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
