Puzdro "Fold Clear" s perom pre Galaxy Tab S10 FE/S9 FE 10,9", čierne
00231001
Tento obal na tablet poskytuje nielen všestrannú ochranu pre tvoj Samsung Galaxy Tab S10 FE/S9 FE 10,9", ale zároveň mu dodáva moderný obchodný vzhľad. Funkcia stojana robí kryt ideálnym pre pohodlnú prácu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Praktická priehradka na perá
Praktická, úsporná priehradka na perá uprostred puzdra na tablet pre stylus, guľôčkové perá a podobne.
Prestávka pre S-Pen
S výrezom na zadnej strane je S-Pen rýchlo po ruke a stále ho možno nabíjať a skladovať na obvyklom mieste
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Príjemný pocit
Dobre sedí do ruky: Praktický obal na tablet v elegantnom dizajne presviedča svojím obzvlášť príjemným pocitom a utierateľným povrchom
Plný prístup
S tabletom v púzdre máte všetko pod kontrolou: zárezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom – všetky tlačidlá, zásuvky a podobne sú dostupné ako obvykle
Stabilná standová funkcia v dvoch fázach
Stabilný stojan na tablet: jednoducho sklopte predný kryt na obale, rozložte tablet a pohodlne ho používajte na prácu – v dvoch fázach pre ideálny pozorovací uhol
Automatické zapnutie/vypnutie
Jednoducho šetrite energiu: Integrovaný magnet v obalu tabletu zapne Samsung Galaxy Tab pri otvorení veka a vypne ho pri zatvorení – šetrí batériu aj bez nutnosti stlačiť ďalšie tlačidlo
Priehľadná zadná strana
Elegantná, priehľadná zadná strana: Dizajn tabletu zostáva viditeľný aj v púzdre – bezpečná manipulácia a kvalitný vzhľad v púzdre tabletu
Puzdro na tablet v čiernej farbe so štýlom
Elegantná čierna: Ochranné puzdro tabletu v jednoduchom dizajne s bohatou čiernou jednoducho ladí so všetkým – klasicky elegantné pre profesionálny vzhľad
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 27,9 cm (11") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab S9 FE/S10 FE (10.9") |
| Pre značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polykarbonát (PC) Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Fold Clear |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab S9 FE/S10 FE (10.9") |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Tvar | Puzdro na tablet |
| Hmotnosť | 183 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Najmä ľahká a jednoduchá ochrana: Priliehavé puzdro na tablet chráni Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9”/S9 FE 10,9” pred nečistotami, prachom a poškriabaním a vďaka výraznej farbe a priehľadnému zadnému dielu vždy jednoducho sedí k situácii – či už na služobnej ceste alebo pohodlne sediac na pohovke.
- Ľahké čistenie: vonkajší povrch ochranného puzdra sa jednoducho utrie vlhkou handričkou - kryt je rýchlo opäť čistý
- Pevný úchop v puzdre, aj keď postavíš tablet do puzdra a napríklad pracuješ s externou klávesnicou - vlastné nastavenie polohy podľa potreby
- Ideálne na surfovanie po internete, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablety "Fold Clear"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
