Puzdro "Fold Clear" so slotom pera pre iPad mini 8,3" (2024)
00222021
Tento obal na tablet nielenže poskytuje všestrannú ochranu pre tvoj Apple iPad mini 8,3" (2024), ale zároveň mu dodáva štýlový obchodný vzhľad. Funkcia stojana a priečinok na pero robia z tohto krytu ideálny doplnok na pohodlnú prácu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Priehľadná zadná strana
Obal na tablet s priehľadnou zadnou stranou: dizajn tabletu zostáva viditeľný
Praktická priehradka na perá
Praktická, úsporná priehradka na perá uprostred puzdra na tablet pre stylus, guľôčkové perá a podobne.
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne iPad pri otvorení krytu a vypne ho pri zatvorení
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 21,1 cm (8,3") |
| Tablet | Apple iPad mini 8.3" (7. Gen. 2024) |
| Pre značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Priehľadná |
| Série | Fold Clear |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Apple iPad mini 8.3" (7. Gen. 2024) |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pohodlnú prácu a ochranu Apple iPad mini 8,3" (2024) pred nečistotami, prachom a škrabancami
- Ideálne na surfovanie, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
- Perfektná funkcia stojana jednoduchým zložením krytu
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablety "Fold Clear"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
