Puzdro na notebook "Genua", do 40 cm (15,6"), sivé
00227054
Ideálne do kancelárie, na univerzitu alebo keď si na cestách v meste, štýlové puzdro na notebook poskytuje pohodlnú prepravu, bezpečné uloženie a ochranu pred špinou, škrabancami a vlhkosťou pre notebook aj príslušenstvo.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Priehradka na notebook
Priehradka na notebook pre chránenú prepravu
Štíhly dizajn
Moderný, úzky obal na notebook
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko s pevným zipsom na ďalšie doplnky alebo osobné veci
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Série | Genua |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 41 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 30 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Hmotnosť | 225 g |
| Vnútorná šírka | 40 cm |
| Vnútorná výška | 29 cm |
| Vnútorná hĺbka | 2 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne do kancelárie, na univerzitu alebo keď si na cestách v meste, štýlové puzdro na notebook poskytuje pohodlnú prepravu, bezpečné uloženie a ochranu pred špinou, škrabancami a vlhkosťou pre notebook aj príslušenstvo.
- Príjemný, škvrnitý materiál
- Zipsová priehradka vpredu
- Neutrálny dizajn ako ideálne púzdro na notebook pre mužov aj ženy
Rozsah dodávky
- 1 púzdro na notebook "Genua"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review