Puzdro na pamäťové karty SD, čierne
00095980
Si nadšený fotograf a hľadáš správne puzdro, ktoré udrží tvoje SD karty v bezpečí? Toto puzdro na pamäťové karty je ideálnou voľbou na ich organizáciu. Má dostatok miesta a je vybavené nosným remienkom, ktorý ti umožní bezpečne a pohodlne prenášať tvoje pamäťové karty.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Antistatické obaly
Kvalitné spracované, antistatické obaly
Označovateľný index
Jasné archivovanie vďaka označovateľnému indexu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Pamäťová karta |
| Vhodné pre | SD & MMC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Imitácia kože |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Čierna |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Taška |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 9.3 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 9.7 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 3.1 cm |
| Vnútorná šírka | 8.8 cm |
| Vnútorná výška | 9.2 cm |
| Vnútorná hĺbka | 2.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita | 12 |
Ďalšie informácie o produkte
- Puzdro na uloženie 12 SD pamäťových kariet
- S nosným popruhom
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na pamäťovú kartu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review