Puzdro na tablet "Extreme Protect" pre iPad Air 13" (2025/2024), Velvet, bordové.
00227033
Unikátna ochrana tabletu pre Apple iPad Air 13" (2025/2024): obal na tablet s licenciou D3O je tvoj osobný strážca s ochranou proti nárazom, pádom a poškriabaniu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Priehľadná zadná strana
Obal na tablet s priehľadnou zadnou stranou: dizajn tabletu zostáva viditeľný
Praktická priehradka na perá
Praktická, úsporná priehradka na perá uprostred puzdra na tablet pre stylus, guľôčkové perá a podobne.
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Velvet Style
Úplne trendy a zamatovo mäkký: trendy zamatový štýl
D3O – Ochrana podľa priemyselných štandardov
Špičkový kryt s licenciou D3O®: Tento nárazník zaručuje nerozbitnú a nárazovú ochranu pred pádom – ochranný obal na tablet pre každú situáciu
Ochrana proti škrabaniu deluxe
Odolný voči poškriabaniu s tvrdosťou 4H: odolný, pevný povrch chráni pred poškriabancami a odreninami od všetkého, čo sa pohybuje v cestovnej taške a taške na notebook
Protižltý odtieň
Priehľadné puzdro na tablet bez žltnutia: užite si svoje puzdro dlho, pretože špeciálne zloženie materiálu zabraňuje žltkastému zafarbeniu
Ochrana kamery vďaka vystúpeným hránám
Len si ľahnite bezstarostne: Vystúpené okraje obalu tabletu chránia vyčnievajúce objektívy fotoaparátu bez toho, aby sa znížila kvalita fotografií
Ochrana hrán displeja
Dodatočná ochrana displeja tabletu: Puzdro tabletu má obvodovo vystúpený okraj – takže dotyková obrazovka je lepšie chránená
Chránené bočné tlačidlá
Čistá vec: Obal tabletu tiež zakrýva bočné tlačidlá – to chráni pred prachom a umožňuje dokonalý tlak
Protišmykový povrch
Nárazník s priľnavosťou: Vďaka protišmykovému materiálu a rebrám po stranách máte obal tabletu vždy pevne pod kontrolou
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne iPad pri otvorení krytu a vypne ho pri zatvorení
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 33 cm (13") |
| Tablet | Apple iPad Air 13" (2024/2025) |
| Pre značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polykarbonát (PC) Termoplastický polyuretán (TPU) D3O® Mikrovlákno |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Bordová |
| Farba | Bordová |
| Série | Extreme Protect |
| Farba | Priehľadná Červená |
| Vhodný model | Apple iPad Air 13" (2024/2025) |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 220 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Technológia D3O |
Ďalšie informácie o produkte
- Unikátna ochrana tabletu pre Apple iPad Air 13" (2025/2024): obal na tablet s licenciou D3O je tvoj osobný strážca s ochranou proti nárazom, pádom a poškriabaniu
- Nárazuvzdorné rohy vďaka spevneniu materiálu pre ešte väčšiu bezpečnosť pri nárazoch a pádoch
- Highlight: tablet s krytom leží na stole úplne rovno vďaka malým nožičkám v rohoch, čím vzniká rovná plocha s ochranou kamery, takže tablet sa nekolíše
- Flexibilita: jednoduché pripnutie k tabletu
- Ideálne na surfovanie, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
- Perfektná funkcia stojana jednoduchým preložením krytu
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablety "Extreme Protect"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Ako odolný je obal tabletky voči žltnutiu?
Púzdro tabletu dokazuje svoju odolnosť vďaka prísnym testom žltnutia podľa SGS a ISO 4892-2:2013. Špeciálne zloženie materiálu má zabrániť žltnutiu a zmene farby púzdra pri každodennom používaní z dlhodobého hľadiska.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
