Puzdro na tablet "Fold Clear" pre Apple iPad Air 13" (2024), fialová
00227003
Tento obal na tablet nielenže poskytuje všestrannú ochranu pre tvoj Apple iPad Air 13" (2024), ale zároveň mu dodáva štýlový obchodný vzhľad. Funkcia stojana robí z obalu ideálnu pomôcku na pohodlnú prácu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Priehľadná zadná strana
Obal na tablet s priehľadnou zadnou stranou: dizajn tabletu zostáva viditeľný
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne iPad pri otvorení krytu a vypne ho pri zatvorení
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 33 cm (13") |
| Tablet | Apple iPad Air 13" (2024) |
| Pre značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Orgovánová |
| Farba | Orgovánová |
| Série | Fold Clear |
| Farba | Fialová |
| Vhodný model | Apple iPad Air 13" (2024) |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 295 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pohodlnú prácu a na ochranu Apple iPad Air 13" (2024) pred špinou, prachom a poškriabaním
- Ideálne na surfovanie, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
- Perfektná funkcia stojana jednoduchým zložením krytu
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablety "Fold Clear"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
