Puzdro na tablet "Fold Clear" pre Samsung Galaxy Tab A11 8,7", čierne
00231023
Toto puzdro na tablet nielenže poskytuje kompletnú ochranu pre tvoj Samsung Galaxy Tab A11 8,7", ale zároveň mu dodáva moderný obchodný vzhľad. Funkcia stojana robí kryt ideálnym pre pohodlnú prácu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne zariadenie, keď je veko otvorené, a vypne pri zatvorení
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Priehľadná zadná strana
Obal na tablet s priehľadnou zadnou stranou: dizajn tabletu zostáva viditeľný
Prestávka pre S-Pen
S výrezom na zadnej strane je S-Pen rýchlo po ruke a stále ho možno nabíjať a skladovať na obvyklom mieste
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 22,05 cm (8,7") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab A11 (8.7") |
| Pre značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polykarbonát (PC) Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Fold Clear |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab A11 (8.7") |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Tvar | Puzdro na tablet |
| Hmotnosť | 183 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Najmä ľahká a jednoduchá ochrana: Priliehavé puzdro na tablet chráni Samsung Galaxy Tab 11 8,7” pred nečistotami, prachom a poškriabaním a vďaka výraznej farbe a priehľadnému zadnému dielu sa vždy jednoducho hodí na každú situáciu – či už na služobnej ceste alebo pri pohodlnom sedení na pohovke.
- Ľahké čistenie: vonkajší povrch ochranného puzdra sa jednoducho utrie vlhkou handričkou - kryt je rýchlo opäť čistý
- Pevný úchop v puzdre, aj keď postavíš tablet do puzdra a napríklad pracuješ s externou klávesnicou - vlastné nastavenie polohy podľa potreby
- Ideálne na surfovanie po internete, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablety "Fold Clear"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
