Puzdro na tablet „Fold Clear“ s priehradkou na pero pre iPad 11" (25)/iPad 10,9" (22), čierne
00227097
Toto puzdro na tablet nielenže poskytuje všestrannú ochranu pre tvoj Apple iPad 11" (25)/iPad 10,9" (22), ale zároveň mu dodáva moderný obchodný vzhľad. Funkcia stojana robí kryt ideálnym na pohodlnú prácu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Priehľadná zadná strana
Obal na tablet s priehľadnou zadnou stranou: dizajn tabletu zostáva viditeľný
Praktická priehradka na perá
Praktická, úsporná priehradka na perá uprostred puzdra na tablet pre stylus, guľôčkové perá a podobne.
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne iPad pri otvorení krytu a vypne ho pri zatvorení
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 27,68 cm (10,9") |
| Tablet | Apple iPad 10.9" (2022)/11" (2025) |
| Pre značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polykarbonát (PC) Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Fold Clear |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Apple iPad 11“ (2025) |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Tvar | Puzdro na tablet |
| Hmotnosť | 180 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Obzvlášť ľahká a jednoduchá ochrana: Priliehavé puzdro na tablet chráni Apple iPad 11” (25)/iPad 10,9” (22) pred nečistotami, prachom a poškriabaním a vďaka výraznej farbe a priehľadnému zadnému krytu sa vždy jednoducho hodí do situácie – či už na služobnej ceste alebo keď si pohodlne sedíš na gauči.
- Ľahké čistenie: vonkajší povrch ochranného puzdra sa jednoducho utrie vlhkou handričkou - kryt je rýchlo opäť čistý
- Pevný úchop v puzdre, aj keď postavíš tablet do puzdra a napríklad pracuješ s externou klávesnicou - vlastné nastavenie polohy podľa potreby
- Ideálne na surfovanie po internete, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablety "Fold Clear"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
