Puzdro na tablet "Fold", slot na pero, pre iPad Air 10,9"/iPad 11", čierne
00216415
Tento obal na tablet nielenže poskytuje kompletnú ochranu pre tvoj Apple iPad Air 10,9" (2020/2022)/Air 11" (2024), ale zároveň mu dodáva moderný obchodný vzhľad. Funkcia stojana a priečinok na pero robia z tohto puzdra ideálnu voľbu pre pohodlnú prácu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Praktická priehradka na perá
Praktická, úsporná priehradka na perá uprostred puzdra na tablet pre stylus, guľôčkové perá a podobne.
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne iPad pri otvorení krytu a vypne ho pri zatvorení
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 27,68 - 27,9 cm (10,9" - 11") |
| Tablet | Apple iPad Air 10.9" (2020/2022)/11" (2024) |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Fold |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Apple iPad Air 10.9" (2020/2022)/11" (2024) |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 19.5 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 25 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Hmotnosť | 189 g |
| Vnútorná šírka | 18.8 cm |
| Vnútorná výška | 24.76 cm |
| Vnútorná hĺbka | 0.61 cm |
Ďalšie informácie o produkte
Pre pohodlnú prácu a na ochranu Apple iPad Air 10,9" (4. generácia 2020/5. generácia 2022)/Air 11" (2024) pred nečistotami, prachom a poškriabaním
- Ideálne na surfovanie, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
- Perfektná funkcia stojana jednoduchým zložením krytu
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablet "Fold"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review